36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

IMT

Klasi i energjisë, gjoba për etiketat – IMT, masa deri në 350 mijë lekë në rast të shkeljesh, 2-fish nëse përsëritet

Nga 150 – 350 mijë lekë gjobë për furnizuesit dhe tregtarët që nuk vendosin etikat e klasit të energjisë në pajisjet që importojnë apo...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications