21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Indi

Amazon vijon reduktimin e stafit – Në Indi hiqet shërbimi për shpërndarjen e ushqimeve

Amazon do të mbyllë pjesë të veprimtarive të saj në Indi, duke treguar se dhe një treg që aktualisht shënon rritje të fortë, me...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications