23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Inxhinierinë

Kompleks i ri për Inxhinierinë e Ndërtimit dhe Arkitekturën – Tenderi 1 miliard lekë. Kompleksi do të ketë 30 klasa, 15 salla leksionesh, bibliotekë...

Universiteti Politeknik ka shpallur tenderin me fond limit 1 miliardë lekë për ndërtimin e godinës së re të Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications