23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ishujve

Greqia u kërkon turistëve të eksplorojnë përtej ishujve për të parandaluar mbiturizmin!

Ndërsa në vitet e fundit ishulli grek në Detin Egje jugor është bërë një destinacion turistik super-popullor dhe një vend që duhet parë për...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications