29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

izoluara

Kriza energjetike e Europës: Cilat vende kanë shtëpitë më të izoluara dhe cilat jo?!

Europianët janë thellësisht të shqetësuar për faturat e tyre të ngrohjes, për shkak të rritjes dramatike të çmimeve të energjisë pas pushtimit të Ukrainës...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications