23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Java

Elon Musk thotë se Twitter do të ofrojë ‘amnisti’ për llogaritë e pezulluara nga java e ardhshme!

Elon Musk thotë se Twitter do të sigurojë një “amnisti të përgjithshme” për disa llogari të pezulluara nga java e ardhshme. Kjo erdhi pasi...

Java nis në të ‘kuqe’ për valutat kryesore – Dobësohen ndjeshëm Paundi, Euro Franga dhe Dollari!

Dollari amerikan ka pësuar rënie të ndjeshme në raport me javën që lamë pas pasi është blerë këtë të hënë me 117 lekë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications