21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

jepej

Licencohen 227 MW energji diellore Të dhënat për vitin 2022, pas 3 vitesh që nuk jepej asnjë licencë

Viti 2022 shënoi zhvillime në drejtim të licencave të dhëna për prodhimin e energjisë nga dielli dhe kapacitetit që pritet të instalohet nga ndërtimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications