21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lëvizje

Si do ndikojë rritja e pagës në konsum dhe taksa? – Gjokutaj: Sektori privat nuk do preket nga kjo lëvizje

Nga një korriku paga mesatare në sektorin publik do të rritet në 900 euro. Nga rritja e herë pas herëshme e pagës minimale në...

Nafta tregtohet në 181 lekë! Sqarimi i Financave: Jo çdo lëvizje e naftës bruto reflektohet njësoj dhe menjëherë në bursën e gazoilit dhe benzinës

Bordi i Transparencës ka caktuar çmimet e reja tavan të tregtimit të karburanteve në vend. Referuar vendimit: -Çmimi i shitjes me pakicë i nënproduktit gasoil i...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications