21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lezhë

Sa peshë zënë dëmet bujqësore në Shkodër e Lezhë? – Të dyja qarqet përfaqësojnë 11.9 % të PBB-së në bujqësi

Shkodra dhe Lezha kanë qenë qarqet më të dëmtuara nga përmbytjet aktuale sa i takon tokave dhe prodhimit bujqëor. Por cila është pesha që...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications