23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

licencë

Heqje licence për pagesat rregullatore të energjisë – ERE “fal” kompanitë, pas paralajmërimeve likujduan detyrimet 

Të paktën 14 subjekte të licencuar në sektorin e energjisë elektrike rrezikonin heqjen e licencës, për shkak se nuk kishin likujduar pagesat rregullatore, ndaj...

Licencohen 227 MW energji diellore Të dhënat për vitin 2022, pas 3 vitesh që nuk jepej asnjë licencë

Viti 2022 shënoi zhvillime në drejtim të licencave të dhëna për prodhimin e energjisë nga dielli dhe kapacitetit që pritet të instalohet nga ndërtimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications