36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ligjeve

Inteligjenca Artificiale, Shqipëria më pranë BE – AKSHI hap tenderin 2,7 mln euro për harmonizimin e ligjeve me standardet e BE 

Vendi ynë është aktualisht në procesin e përgatitjes së negociatave për t’u bërë anëtare e BE-së dhe për këtë arsye ka detyrimin të harmonizojë...

Komisioni i Ligjeve, Ok draftit për studentët e mjekësisë – Kushi: U ofrojmë punësim të menjëhershëm e kredi të buta. Opozita: Pse s’dëgjohen në...

Komisioni Parlamentar i Ligjeve ka miratuar projektligjin që detyron studentët e mjekësisë të nënshkruajnë një marrëveshje që ata pranojnë të punojnë në Shqipëri për...

Aeroporti i Vlorës, në gjykatë – Depozitohet padia, Bino: Shkelje e disa ligjeve dhe procedurave për kontratën koncesionare

Grupimi i organizatave mjedisore kundërshton kontratën mbi ndërtimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës si të pavlefshme për shkak të parregullsive dhe shkeljeve së disa...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications