33.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lihet

Konsumi i energjisë nga burime të rinovueshme – Eurostat: Shqipëria, në vend të katërt. Lihet pas vetëm nga vendet nordike

Shqipëria renditet në vendin e katërt në Europë për konsumin energjisë nga burime të rinovueshme. Të dhënat raportohen nga Eurostat, sipas të cilave vendi...

Performanca e ujësjellësve të rinj – Treguesit/ Vëmendje borxheve ndaj OSHEE-së, por eficienca e energjisë lihet jashtë 

Pas reformës që redukton ndjeshëm numrin e ndërmarrjeve në sektorin e ujësjellës-kanalizimeve, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka miratuar treguesit e rinj të performacës...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications