23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

likujdimi

Ujësjellësit, 30 mln lekë subvencione nga qeveria – Prioritet, likujdimi i pagave, sigurimeve dhe borxheve për energjinë elektrike

Shoqëritë rajonale të ujësjellësve do të përfitojnë 30 mln lekë subvencion nga Agjencia Kombëtare e Ujësjellës Kanalizimeve. Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka miratuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications