29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lista

Rreziku i pastrimit të parave, BSH: Shpresojmë se Shqipëria do dalë nga lista gri

Banka e Shqipërisë beson se vendi i ka përmbushur të gjitha rekomandimet dhe detyrat për luftën kundër pastrimit të parave.Në raportin vjetor të Mbikëqyrjes,...

Cilat qarqe paguan më shumë taksa mbi konsumin? – Saranda në vendin e parë, lista nxjerr në pah diferencat mes rajoneve

Barra tatimore që qytetarët shqiptarë kanë paguar mbi konsumin në vitin me çmimet më të larta të dekadave të fundit është e ndryshme dhe...

Kush preket nga projekti i Zonës së Teknologjisë dhe Zhvillimit në Tiranë – Zbardhet lista/ 62 prona private, 42 shtetërore. Sipërfaqen më të madhe...

Në mbledhjen e fundit, Këshilli i Ministrave miratoi vendimin për shpalljen “Zonë e teknologjisë dhe zhvillimit ekonomik” (TEDA), Tiranë, të një territori me sipërfaqe...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications