16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024

Ferrari prezanton ekzemplarin unik

Duhen Lexuar

Ferrari, pas 3 vitesh punë, ka prezantuar makinën KC23, që është prodhuar në vetëm një njësi nga marka italiane.

Kjo makinë ka lindur mbi bazën e 488 GT3 Evo 2020 dhe është dëshira e një koleksionisti të madh, emri i të cilit nuk është bërë i ditur.

Ferrari KC23 do të prezantohet në Goodëood, nga 13 deri në 16 korrik.

Burimi: A2 CNN

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications