29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024

Qeveria rishikon buxhetin për herë të parë për këtë vit

Duhen Lexuar

Qeveria rishikon buxhetin për herë të parë për këtë vit. Të ardhurat edhe mbi pritshmëritë më optimiste kanë bërë që Ministria e Financave dhe Ekonomisë të rishpërndajë 46 miliardë lekë. Rreth 12 miliardë do të shkojnë për procesin e rindërtimit dhe 1.8 miliardë për naftën falas në bujqësi.

Vijon…

Burimi: A2 CNN

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications