16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

2023shi

Sa biznese janë shtuar në Shqipëri? – 2023-shi shënon rritje, mbi 13 mijë fermerë formalizohen

Ecuria pozitive e ekonomisë përgjatë vitit 2023 është reflektuar edhe në rritjen e numrit të bizneseve të reja. Sipas të dhënave zyrtare nga Drejtoria...

Sa po i nxisin fermerët paratë në bujqësi? – Analiza e shifrave/ Formalizimi ndër vite, 2023-shi nis mbarë

Politika e subvencioneve e ndjekur nga qeveria dhe thjeshtimi i procedurës së aplikimit ka rritur ndjeshëm interesin e fermerëve për të përfituar dhe si...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications