29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

2030ën

Shqipëria, lider për inovacion në Evropë? – Strategjia/ 22 mln euro do shpërndahen deri në 2030-ën. “Magnet” për investime

Qeveri shqiptare synon që deri në vitin 2030, Shqipëria të ketë një ekosistem sipërmarrës dhe inovativ të njohur globalisht duke u kthyer në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications