16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

2fish

Klasi i energjisë, gjoba për etiketat – IMT, masa deri në 350 mijë lekë në rast të shkeljesh, 2-fish nëse përsëritet

Nga 150 – 350 mijë lekë gjobë për furnizuesit dhe tregtarët që nuk vendosin etikat e klasit të energjisë në pajisjet që importojnë apo...

Miratohet kredia e dytë për Qukës-Qafë Plloçë – MIE: Loti III mbyllet në 2024-ën. Bushati: Paguhet 2-fish për 1 km rrugë, gangrena e buxhetit

49 mln USD është kredia e radhës për aksin rrugor Qukës – Qafë Plloçë, që parashikohet të shkojë për punimet në lotin III. Marrëveshja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications