16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

31vjeçar

Si një vend 31-vjeçar u bë një peshë e rëndë e futbollit botëror!

Panamaja, Mauritania, Gjeorgjia dhe Eritrea janë katër vende me madhësi afërsisht ekuivalente të popullsisë së Kroacisë. Këto katër kombe ndajnë një paraqitje në Kupën...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications