16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

5vjeçare

KESH s’tërhiqet nga blerja afatgjatë e energjisë – Avancon procedura, 5 subjekte kanë shprehur interes për kontrata importi 3 dhe 5-vjeçare

Paqëndrueshmëria e çmimeve në tregje dhe mundësitë e zhvillimit të Bursës Shqiptare të Energjisë Elektrike nuk e kanë ndaluar Korporatën Elektroenergjetike Shqiptare të vazhdojë...

Blerja afatgjatë e energjisë – KESH synon lidhjen e kontratave 3 dhe 5-vjeçare në fund të muajit maj

Blerja afatgjatë e energjisë nga Korporata Elektorenergjetike Shqiptare pritet të finalizohet në fund të këtij muaji. Referuar afateve të publikuar nga KESH për kontratat...

Blerja afatgjatë e energjisë, bursa jashtë loje? – Eksperti komenton procedurën e KESH për blerje 5-vjeçare

Korporata Elektroenergjetike Shqiptare po luan bixhoz me paratë publike, duke hapur tenderin për blerje energjie për një periudhë 3 dhe 5- vjeçare. Ekspertët komentojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications