18.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

aeroporte

Prioritetet në infrastrukturë dhe energji – Balluku: Përveç rrugëve, porte e aeroporte. Po “jetësojmë” linjën nënujore me Italinë

Përveç rrugëve, portet dhe aeroportet janë prioritetet kryesore infrastrukturore. Nga Kongresi i Partisë Socialiste, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku u ndal te zhvillimi...

FBI: Ja pse nuk duhet t’i karikoni kurrë pajisjet tuaja smart në aeroporte apo qendra tregtare!

Stacionet e karikimit në një aeroport ose qendër tregtare ndonjëherë mund të jenë shpëtimtare, por këto spote publike janë vendi numër një për hakerat,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications