29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

afërmit

Çmimet fusin në borxhe 26% të familjeve, 48% te të afërmit – Vrojtimi i BSH/ Rriten ndjeshëm huatë nga burime informale dhe në formë...

Çmimet e larta dhe inflacioni ka rritur numrin e familjeve shqiptare që janë detyruar të marrin borxhe për të përballuar shpenzimet gjatë gjysmës së...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications