16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

AIE

Databazë për konsumet energjetike – Hapet tenderi 32 milion lekë, AIE: I shërben planifikimit të zhvillimit të energjisë dhe klimës

Ndërtimi i databazës për konsumet energjetike në gjithë sektorët dhe mbikqyrja 3-vjeçare pritet të kushtojnë rreth 32 mln lekë. Agjencia për Eficiencën e Energjisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications