11.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

cilësore

Përpara zgjedhjeve, qeveria “shkund” sërish bashkitë – Strategjia/ Nxitje vendorëve për shërbime më cilësore dhe rritje të të ardhurave

Përpara mbajtjes së zgjedhjeve vendore të 2023-shit, qeveria synon të “shkundë” sërish bashkitë që të jenë më efiçente në mbledhjen e të ardhurave dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img