11.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dëme

Përmbytjet në bujqësi “shpëtojnë” pa faturë! – Ministria: Nuk raportohen dëme në të mbjella, apo bagëti

Pavarësisht se prej disa ditësh mijera hektarë tokë u përmbytën kryesisht në qarkun e Shkodrës dhe të Lezhës, duket se situata ka kaluar pa...

Latest news

- Advertisement -spot_img