36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fitimi

Buxheti i shtetit “fryhet” nga të ardhurat shtesë – Tatim fitimi dhe TAP mbajnë peshën kryesore, TVSH zbret nga “piedestali”

Të ardhurat në buxhetin e shtetit për 5 muajt e parë të vitit kanë tejkaluar planifikimin, duke u regjistruar në 57.9 miliardë lekë ose...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications