29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fleksibël

Puna nga shtëpia më komode dhe fleksibël, por shton rrezikun e evazionit

Pandemia i detyroi njerëzit të punonin nga shtëpia, por tashmë një pjesë e madhe po e kërkojnë si një zgjidhje të përhershme.Edhe në Shqipëri,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications