21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

forcojnë

Investimet e huaja direkte forcojnë ekonomitë e Europës Qendrore dhe Lindore

Përpjekjet për të vënë në disavantazh investitorët e huaj ose për t’i detyruar ata të largohen nga sektorët strategjikë janë një humbje për...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications