32.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

formë

Çmimet fusin në borxhe 26% të familjeve, 48% te të afërmit – Vrojtimi i BSH/ Rriten ndjeshëm huatë nga burime informale dhe në formë...

Çmimet e larta dhe inflacioni ka rritur numrin e familjeve shqiptare që janë detyruar të marrin borxhe për të përballuar shpenzimet gjatë gjysmës së...

“Ma bëj një lugë birrë të lutem!”, pija e dashur vjen në formë pluhuri

Një lugë plot me birrë tingëllon e pazakontë, por mund të jetë e ardhmja e një pije të popullarizuar në mbarë botën. Një fabrikë...

Resorti i parë në botë në formë hëne – Pas Burj Khalifa, Dubai do të realizojë projektin 5 miliardë dollarësh! (FOTOT)

Kompania kanadeze arkitekturore, “Moon World Resorts (MWR)”, ka propozuar ndërtimin e resortit për 5 miliardë dollarë amerikanë. Resorti do të ndërtohet për 48 muaj, do...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications