26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fshehur

Një planet i ngjashëm me Tokën mund të jetë i fshehur në sistemin tonë diellor

Astrofizikanët mendojnë se kanë zbuluar një planet të ngjashëm me tokën, që ndodhet brenda sistemit tonë diellor.Kërkuesit nga Universiteti Kindai dhe Observatori Kombëtar Astronomik...

Teleskopi gjigant i NASA-s zbulon planetë të fshehur mes “pluhurit”

Astronomët kanë përdorur teleskopin hapësinor, James Webb, për të vëzhguar rripin e parë të asteroideve jashtë sistemit tonë diellor dhe zbuluan disa “surpriza kozmike”,...

“Jetë aliene mund të jetë duke u fshehur në hënat e Uranit”

Nëse ka jetë jashtëtokësore në sistemin tonë diellor, ekspertët besojnë se mund të jetë duke u “fshehur” nën sipërfaqen e Marsit, në retë e...

Eksperti i UFO-ve: Alienët nuk vijnë në paqe, ata kanë një axhendë të fshehur

Alienët nuk kanë një “axhendë paqësore” pas “mijëra” rrëmbimeve të UFO-ve në mbarë botën, pohon një ekspert i UFO-ve. Ndërsa ende nuk ka asnjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications