23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gatishmëri

OSSH prezanton planin e masave për furnizimin me energji elektrike gjatë sezonit, Balluku: Gatishmëri maksimale për mirëmenaxhimin e situatës

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes ka rritur gatishmërinë me nisjen e sezonit turistik veror. Nga ana e kompanisë janë marrë të gjitha masat për...

A është gati bujqësia për të shmangur përmbytjet? – Raporti/ 27 hidrovore në gatishmëri, ndërhyrje në rrjetin kullues

Me nisjen e shirave të parë në stinën e vjeshtës, fillojnë të shfaqen edhe problematikat për fermerët që lidhen me përmbytjet dhe shkatërrimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications