36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjen

Planet për financimin e HEC Skavica – KESH gjen konsulentin e jashtëm, do vlerësojë aftësinë kredimarrëse të korporatës

Korporata Elektroenergjetike Shqiptare ka shpallur kompaninë fituese që do të ofrojë konsulencën e jashtme financiare për projektin e hidrocentralit të Skavicës. Pas shpalljes së procedurës...

Fundviti i gjen shqiptarët midis të bërit ekonomi dhe tryezës më të varfër

Një ditë më parë ishte larguar duarbosh. Pas rreth një gjysmë ore pritje i kishin thënë se paratë kishin mbaruar. Sot Rabie Jusufaj nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications