36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hedh

MCA dhe Final “ankohen” për heqjen e licencës – BSH “hedh poshtë” kërkesën e tyre për shfuqizmin e vendimit

Dy subjektet financiare jobanka, Micro Credit Albania dhe Final, janë bërë bashkë për të ankimuar vendimin e Bankës së Shqipërisë mbi revokimin e licencave...

MCA dhe Final “ankohen” për heqjen e licencës – BSH hedh poshtë kërkesën e tyre për shfuqizimin e vendimit

Dy subjektet financiare jobanka, Micro Credit Albania dhe Final, janë bërë bashkë për të ankimuar vendimin e Bankës së Shqipërisë mbi revokimin e licencave...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications