36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hetimi

Skandali i publikimit të pagave, gjobë 25 mijë euro Tatimeve – Hetimi i komisionerit i shpall fajtorë për të dhënat e 637 mijë shqiptarëve

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve është shpallur “fajtore” kryesore për skandalin e rrjedhjes së pagave dhe të të dhënave personale të 637 mijë qytetarëve...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications