21.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

IFA

Boom-i i telefonave kinezë të palosshëm në IFA 2023!

Kompania kineze HONOR vodhi shfaqjen në IFA 2023 duke zbuluar një telefon të ri të palosshëm dhe një telefon të dizajnuar si një çantë....

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications