36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

injektoi

BSH “injektoi” 100 Mln euro në treg – “Mungesa e parave në nivelet maksimale dhe mbi limitin e tolerances”

Vjeshta e këtij viti ka shënuar mungesë të theksuar likiditeti në treg, duke detyruar Bankën e Shqipërisë të rrisë injektimet e parave në nivele...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications