29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

innsbruck

5 qytetet me më shumë borë në Europë ku mund të kaloni Krishtlindje të mrekullueshme

Nëse ju pëlqen të bëni plakun prej dëbore ose dëshironi të uleni pranë një zjarri të ndezur dhe të shikoni flokët e borës që bien jashtë, pa dyshim që të qenët në një vend me borë në periudhën e Krishtlindjeve do të sillte një buzëqeshje në fytyrën tuaj të ftohtë.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications