23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Investiminë

“Durrës Yachts & Marina” përjashtohet nga taksa e infrastrukturës dhe strehimit; Investimi në fazën e parë, 595 milionë euro

Investitori që do të zhvillojë projektin e “Durrës Yachts & Marina” do të përjashtohet nga pagesa e taksës së infrastrukturës dhe ajo e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications