30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

IPA

Mjedisi e turizmi, 105% më shumë investime – Kumabro: Shkak, Agjencia e re e Mbetjeve. Do të menaxhojë fondet e kfW dhe IPA

Investimet në fushën e mjedisit dhe turizmit do të pësojnë rritje me 105% gjatë vitit 2024, në raport me këtë vit teksa peshën kryesore...

Mjedisi e turizmi, 105% më shumë investime – Kumbaro: Shkak, Agjencia e re e Mbetjeve. Do të menaxhojë fondet e kfW dhe IPA

Investimet në fushën e mjedisit dhe turizmit do të pësojnë rritje me 105% gjatë vitit 2024, në raport me këtë vit teksa peshën kryesore...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications