34.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lëvizës

A do të kenë avionët e së ardhmes “krahë lëvizës” falë materialeve inteligjente?!

Rrjetet nervore dhe sistemet e inteligjencës artificiale janë tashmë realitete me të cilat ne ndërveprojmë çdo ditë: nga video lojërat te asistentët personalë, nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications