21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ligjor

Tatimet, “presion” bizneseve – Zbardhet letra/ U kërkohet të dorëzojnë inventarët fizikë përpara afatit ligjor

Administrata tatimore i ka dërguar një letër biznesve ku i kërkon që të hartojnë që në fillim të Janarit inventarët fizikë të vitit 2022....

“Raportoni për kontratat e tenderëve” – APP, institucioneve shtetërore: Zbatoni detyrimin ligjor për ecurinë e zbatimit 

Agjencia e Prokurimit Publik iu kërkon institucioneve të raportojnë mbi ecurinë e zbatimit të kontratave, si dhe të dërgojnë formularin e raportimit përfundimtar, brenda...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications