6.5 C
Tirana
E premte, 23 Shkurt 2024

Vendimi/Qeveria liron nga detyra Çulin. Emëron Altin Bashën në krye të Teatrit Kombëtar

Duhen Lexuar

Këshilli i Ministrave ka ndryshuar drejtorin e Teatrit Kombëtar. Në mbledhjen e fundit, qeveria ka miratuar vendimin për lirimin nga detyra të Hervin Çulit dhe emërimin në vend të tij të Altin Bashës,

Ky vendim hyn në fuqi menjëherë dhe botohet në “Fletoren zyrtare”.


Burimi: ScanTv.
Ripublikimi mund të bëhet vetëm kundrejt citimit të autorësisë dhe burimit origjinal.

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit