29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024

Volkswagen zbulon karrigen e zyrës që mund të arrijë shpejtësi deri në 20 kilometra në orë! (FOTOT)

Duhen Lexuar

Prodhuesi i makinave Volkswagen ka krijuar një karrige zyre të teknologjisë së lartë që mund të arrijë shpejtësi deri në 20 kilometra në orë.

Karrigia tërësisht elektrike është krijuar për ta bërë më argëtuese ditën e punës së punonjësve të zyrës.

Karrigia vjen e kompletuar me motor elektrik, fenerë, bori, sistem argëtimi dhe madje edhe opsionin për ta pajisur me rimorkio.

Pajisja duket si një karrige zyre nga e ardhmja dhe është krijuar për të shfaqur fuqinë e inxhinierëve të Volkswagen.

Karrigia e veçantë është e aftë për të bërë 12 kilometra me një karikim të vetëm.


Burimi: ScanTv.
Ripublikimi mund të bëhet vetëm kundrejt citimit të autorësisë dhe burimit origjinal.

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications