33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik 2024

“Black Friday” në Neptun, 2 javë oferta – Kulmi i uljeve në 25 nëntor. Nga 30-55% në të gjitha kategoritë e elektroshtëpiakeve

Duhen Lexuar

Jemi zyrtarisht në periudhën kur ofertat arrijnë kulmin. E nuk kishte se si Black Friday të mungonte në gjigandin e elektroshtëpiakeve.

Kësaj radhe, oferta duket se zgjat më shumë se vetëm 1 ditë.

Ofertat janë të vlefshme nga data 18 deri më 29 nëntor. Ky edicion i veçantë ofertash sjell këshillat e kampionit të botës Marco Materazzi.

Në këtë ofertë të dedikuar Black Fridays gjeni ulje të përshkallëzuar për të gjitha elektroshtëpiaket e mëdha si dhe financim me 0% interes e ofruar nga bashkëpunimi që Neptun ka me partnerët.

Me neptun e ke fitoren të garantuar.

Marinela Lina /


Burimi: ScanTv.
Ripublikimi mund të bëhet vetëm kundrejt citimit të autorësisë dhe burimit origjinal.

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications