16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

agroturizmit

Qeveria Shqiptare strategji për zhvillimin e agroturizmit, Balluku: Lehtësime për nxitjen e sipërmarrësve

Qeveria Shqiptare synon të nxisë edhe më tej zhvillimin e agroturizimit, si një sipërmarrje e rëndësishme për zhvillimin e bujqësisë dhe turizmit. Me strategjinë...

Objektiva ambiciozë për menaxhimin e agroturizmit – Në 100 subjekte turistike të certifikuara përllogariten 14.5 milionë euro në vit

Është hedhur për konsultim publik Strategjia Kombëtare e Zhvillimit të Agroturizmit në Shqipëri, nga ky dokument strategjik janë ndërmarrë në konsideratë disa objektiva. Së pari...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications