29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ajër

Porsche po zëvendëson benzinën me ajër dhe ujë – Prodhuesi gjerman me një mënyrë të re për të ndihmuar planetin

Ndërsa makinat elektrike kanë qenë një gjë prej disa vitesh, prodhuesi gjerman ka dalë me një mënyrë të re për të ndihmuar planetin. Për herë...

Investime në “parajsën” e Portit të Durrësit: Kompanisë i falen taksat, apartamentet do i shesë në ajër, fut sa investitorë të dojë

Dy vite negociata mes shtetit shqiptar dhe investitorit nga Emiratet që do të sjellë projektin e Ballinës Ujore të Durrësit kanë prodhuar një nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications