10.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dalë

Rreziku i pastrimit të parave, BSH: Shpresojmë se Shqipëria do dalë nga lista gri

Banka e Shqipërisë beson se vendi i ka përmbushur të gjitha rekomandimet dhe detyrat për luftën kundër pastrimit të parave. Në raportin vjetor të Mbikëqyrjes,...

Borxhi i biznesit, Preçi: 145 mijë biznese kanë dalë nga tregu në 10 vitet e fundit

Janë 145 mijë biznese që kanë dalë nga tregu në 10 vitet e fundit dhe 40 mijë biznese të tjera janë gati të mbyllin...

Google prezanton smartwatch – Do të dalë në shitje më 13 tetor për 349,99 dollarë

Ora inteligjente e Google do të dalë në shitje më 13 tetor për 349,99 dollarë, tha kompania Alphabet, duke hyrë në territorin e dominuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img