23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fjalëkalimet

Google duket se do të heqë fjalëkalimet – Me çfarë do t’i zëvendësojë ato?

Google po kërkon t’i bëjë të vjetruara fjalëkalimet duke i nxitur përdoruesit të krijojnë çelësa kalimi për të zhbllokuar llogaritë dhe pajisjet me një...

Google sjell përditësimin e ri që do t’ju shpëtojë nga fjalëkalimet

Google ka zbuluar një përditësim të rëndësishëm që sinjalizon “fillimin e fundit” të përdorimit të fjalëkalimeve për të aksesuar llogaritë në Gmail.Gjiganti i motorëve...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications