36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

flamurin

Cili është trendi i industrisë ushqimore? – Bujqësia mban “flamurin” e rritjes, blegtoria dhe peshkimi prodhon më pak

Bujqësia, blegtoria dhe peshkimi janë tre sektorët kryesore të ekonomisë së ushqimit në vend dhe ecuria e tyre tregon edhe trendin e përgjithshëm se...

Shpallet fituesi i tenderit të teatrit – ODA “ngre” flamurin e kuq: U skualifikuan të gjithë pjesëmarrësit e tjerë në garë

Bashkia e Tiranës ka shpallur kompanitë fituese për ndërtimin e Godinës së Teatrit Kombëtar, pas shembjes së kontestuar së godinës historike. Me një ofertë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications